Ракетни Мамки Нед Бомба
Неодамнешно

Ракетни Мамки Нед Бомба

DEN 208.64

Достапно на барање

Користејќи високо ефективни квалитети На Бомбашкиот Црв Со Ракетни Мамки, Црвот Со Ракетни Мамки нед бомба има целосно ребресто тело кое фаќа воздух за да создаде примамлива патека со меурчиња и суптилни вибрации, додека неговата супер тенка опашка на лопатката генерира повлажна акција со најмало движење. Црвот За Ракетни Мамки нед бомба, исто така, има рамна цврста глава, што не само што му овозможува беспрекорно да се совпадне со широк спектар на нед-риг џигхед, туку ја прави одлична опција за закачување на носот и местење На Тексас. Пинкалиусиус 10пк.

Повеќе детали

Избор на купувачи