Ekena Millwork 34 W 17 H 9 ID 1 4 T Chrysler Wood Fretwork прободен тавански медалјон, цреша
Неодамнешно

Ekena Millwork 34 W 17 H 9 ID 1 4 T Chrysler Wood Fretwork прободен тавански медалјон, цреша

DEN 3.33

Достапно на барање

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разноврсна и трајна употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, тавани и многу повеќе. Нашите медалјони со лесно инсталирање на дрво можат да го претворат тела или вентилатор на таванот во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични медалјони со прободено дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете од сè друго на пазарот. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско исечено дрвен фурнир над јадрото на МДФ . Уметничко, комплементарно парче до какво било светло или користете како шармантен wallиден декор. Достапно во 6 прекрасни завртки за дрво за да се координираат со секој стил на дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи