Pantsорџ машки панталони со џогер
Неодамнешно

Pantsорџ машки панталони со џогер

DEN 0.33

Достапно на барање

Додадете ги овие стилски влечење на пантолони со џогер во вашата гардероба! Направено во истегнување на ткаенината со двојка за дополнителна удобност со тенок вклопување. Се одликува со еластична половината со функционален кабел за цртање за удобност и прилагодливост и еластично дно по полите за изгледот на џогер. Има предниот и задниот густ за мобилност. Две џебови од предната страна и два џебови на задниот дел. Овие џогери се достапни во разновидни големини и бои. Pantsорџ машки панталони со џогер.

Повеќе детали

Избор на купувачи