С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони
Неодамнешно

С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони

DEN 367.68

Достапно на барање

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн. Машки тенок директно истегнување на панталони 5 џебни панталони е неопходно од суштинско значење за да се спарите со омилената кошула со копче или поло. Направено со вистинска количина на истегнување за цел ден удобност и машина што може да се мие за лесна грижа, овие брзо ќе станат главен гардероба. Тенок вклопување, тенка нога; Додадено истегнување за удобност. Стил од 5 џеб; Поштенски мува со затворање на копчињата; јамки на појас. 98 % памук, 2 % спандекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи