Ван Хаузен леташе директно вклопување во панталони во Твил
Неодамнешно

Ван Хаузен леташе директно вклопување во панталони во Твил

DEN 0.33

Достапно на барање

Искусете без напор на стилизирање со Flex Strage Front Pant Pant Pant Pant. Одликувајќи се со финиш отпорен на брчки на лесно абење директно од фен, оваа суштинска машка машка има природно истегнување и флексибилна лента за половината што се шири скоро 2 инчи за нон-стоп удобност. Со не-железо завршница, овој стил секогаш ќе изгледа најдобро. 360 природно истегнување.

Повеќе детали

Избор на купувачи