Crocs Bistro Unise Graphic Clgs
Неодамнешно

Crocs Bistro Unise Graphic Clgs

DEN 3.33

Достапно на барање

Изберете ја вашата кулинарска инспирација и сервирајте сериозна удобност со овие бистро-затнувања од кроковите, со патеки отпорни на лизгање, дополнителна заштита на прстите и разновидност на графики за да ви помогне да му служите на најдоброто. Лизгање на стилизирање за лесно вклучување/исклучување. Crocs Lock ™ Третман отпорен на лизгање. Целосно обликуван и лесен за чистење. Прилог дизајн на пети. Контурирана нога за дополнителна удобност. Лесна и флексибилна удобност од 360 степени. 100% термопластична горната и надворешната страна. Избришете чиста. Увезени. Crocs Bistro Unisex графички затнувања.

Повеќе детали

Избор на купувачи