Време и време женски фустан без ракави без ракави
Неодамнешно

Време и време женски фустан без ракави без ракави

DEN 0.67

Достапно на барање

Романтиката зашиена во времето и TRU женското копче без ракави предниот дел од миди е неодолива. Едноставниот резервоар за резервоарот во ласкавиот тела за копче V-вратот е совршен за прикажување на вашите омилени ѓердани, додека должината на MIDI ви дава разноврсност во сезоната преку флип-апостолки, чизми и сè што е помеѓу. Здолништето А-линија со џебови за лепенка дава токму вистинскиот пламен за летната сезона на пикник. Ова е задолжителен фустан со должина на MIDI со одлични геометриски отпечатоци за да додадете во вашиот плакар. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови на лепени однапред. Карактеристики : вратоврска на половината; копчето предно; печатење на сите. Печатено копче пред миди фустан за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи