Облека за удобност женски миди фустан со кратки ракави и детали за џеб
Неодамнешно

Облека за удобност женски миди фустан со кратки ракави и детали за џеб

DEN 719.84

Достапно на барање

Едноставен, но елегантен и рафиниран, овој MIDI фустан има тенок фит линијата на половината и мека пламенска хелија која ќе ја комплиментира секоја фигура. Лесно се облекува нагоре или надолу, овој фустан со краток ракав со тркалезно деколте е основно парче за секоја сезона. , R0136180 направен во САД направен во САД 24/7 Комфорна облека за жени Миди фустан со кратки ракави и детали за џеб.

Повеќе детали

Избор на купувачи