Женски Летен Фустан Маица Фустан На Плажа Фустан Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Должина На Коленото Течен Краток Ракав Лабав Фустан Ден На Независноста
Неодамнешно

Женски Летен Фустан Маица Фустан На Плажа Фустан Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Должина На Коленото Течен Краток Ракав

DEN 463.84

Достапно на барање

Женски Летен Фустан Маица Фустан На Плажа Фустан Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Должина На Коленото Течен Краток Ракав Лабав Фустан Материјал За Денот На Независноста Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Темперамент Патување. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Женски Фустан. Големина : С Биста : 92см/36.22" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19см/7.48" Должина : 93см/36.61" Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 94см/37.01" Големина : Л Биста : 102см/40.16" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" должина : 95см/37.40" големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 45см/17.72" ракав : 22см/8.66" должина : 96см/37.80" големина : ххл Биста : 114см/44.88" рамо : 46cm/18.11" ракав : 23cm/9.06" должина : 97cm/38.19" големина : xxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 47cm/18.50" ракав : 23cm/9.06" должина : 98cm/38.58" овој секојдневен фустан е изработен Од 95% вискоза плус 5% спандекс, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Погоден за секоја пригода кон крајот на пролетта, летото и почетокот на есента. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Рафл полите го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна. Машинско перење во ладна вода,закачете или исушете ја линијата.

Повеќе детали

Избор на купувачи