Плус Големина Фустани За Свадба Гостин Лето Женски Тркалезен Врат Плисиран Надуен Ракав Слоевит Цветен Фустан Црвен
Неодамнешно

Плус Големина Фустани За Свадба Гостин Лето Женски Тркалезен Врат Плисиран Надуен Ракав Слоевит Цветен Фустан Црвен

DEN 1.00

Достапно на барање

2023 Летен Женски Тркалезен Врат Плисиран Надуен Ракав Слоевит Цветен Фустанкарактеристики : Секојдневен стил, лабави фустани, тесно вклопување. Совршено завиткани околу телото, облечени во обетки, извонредни кеси, високи потпетици, покажувајќи шармантна фигура. Совршен за секојдневно носење и претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа, празници или улица, улична облека, забави и секојдневен живот итн. Мека ткаенина, висока еластичност, лесна и дише, тенка и елегантна еднобојна Облека Против вратот, лабава, но сепак модерна, но класична, погодна за повеќето жени. Ова е најдобриот празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе го сакаат2023 Лето Женски Тркалезен Врат Плисиран Надуен Ракав Слоевит Цветен Фустанматеријал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 0g Package големина : 25x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Летни Фустани За Жени 2023 Година. Свадба Гостин Фустани За Жени. Макси Фустан За Жени. Сарафани За Жени. Плус Големина Летни Фустани. Свечени Фустани За Жени Плус Големина Фустани За Свадба Гостин. 2023 Летен Женски Плисиран Здив Со Тркалезен Врат. Ракав Слоевит Цветни Фустан. Црвено. Традиционални Абаја. Полиестер. Средна Должина. Материјал : полиестер, тежина На Пакетот : 0g Package големина : 25x20x2cm,.

Повеќе детали

Избор на купувачи