Обичен Фустан За Жени V Плус Фустан Големина Без Ракави Дневно Печатење Макси Вратот Гроздобер Боемски Фустан Лето Лабава Елегантен Долг Фустан Сплит Плажа Без Рак
Неодамнешно

Обичен Фустан За Жени V Плус Фустан Големина Без Ракави Дневно Печатење Макси Вратот Гроздобер Боемски Фустан Лето Лабава Елегантен

DEN 3.00

Достапно на барање

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см/37.80" Должина : 138см/54.33" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 102см/40.16" Должина : 139см/54.72" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 108см/42.52" Должина : 140см/55.12" ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 114cm/44.88" должина : 141 CM/55.51" ГОЛЕМИНА : XXL Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 120cm/47.24" должина : 142cm/55.91" големина : Xxxl велика британија : 18 еу : 44 сад : 14 биста : 126cm/49.61" ДОЛЖИНА : 143 CM/56.30" големина : xxxxl Велика британија : 20 еу : 46 сад : 16 Биста : 132 CM/51.97" должина : 144cm/56.69" големина : Xxxxxl велика британија : 22 еу : 48 Сад : 18 БИСТА : 138cm/54.33" должина : 145cm/57.09" жените повик v плус фустан БЕЗ РАКАВИ ГОЛЕМИНА ДНЕВЕН ПЕЧАТЕЊЕ МАКСИ ВРАТОТ гроздобер боемски женски фустан лето лабава елегантен долг фустан без ракави сплит плажа цветни Фустаникарактеристики : МАТЕРИЈАЛ ИЗРАБОТЕН од ПОЛИЕСТЕР, Мек материјал, лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. Совршен за претстојните летни денови. Карактеристики Овој секојдневен летен макси блузи опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни отпечатоци, што ви дава чувство на секси, но исто така открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . Стил ова е краток врв за да ве направи кул. V дизајнот на вратот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. Носете Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! Прилики Погодни за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1 Еез Жени Dress Size UKEUUSBust Length S834496cm/37.80"138cm/54.33"M10366102cm/40.16"139cm/54.72"L12388108cm/42.52"140cm/55.12"XL144010114cm/44.88"141cm/55.51"XXL164212120cm/47.24"142cm/55.91"XXXL184414126cm/49.61"143cm/56.30"XXXXL204616132cm/51.97"144cm/56.69"XXXXXL224818138cm/54.33"145cm/57.09"Size : SUK : 8 EU : 34 US : 4 Bust : 96cm/37.80"Length : 138cm/54.33"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Bust : 102cm/40.16"Length : 139cm/54.72"Size : LUK : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 108cm/42.52"Length : 140cm/55.12"Size : XLUK : 14 EU : 40 US : 10 Bust : 114cm/44.88"Length : 141cm/55.51"Size : XXLUK : 16 EU : 42 US : 12 Bust : 120cm/47.24"Length : 142cm/55.91"Size : XXXLUK : 18 EU : 44 US : 14 Bust : 126cm/49.61"Length : 143cm/56.30"Size : XXXXLUK : 20 EU : 46 US : 16 Bust : 132cm/51.97"Length : 144cm/56.69"Size : XXXXXLUK : 22 EU : 48 US : 18 Bust : 138cm/54.33"Length : 145cm/57.09" Обичен Фустан. Обичен Фустан За Жени. Женска Мода.

Повеќе детали

Избор на купувачи