Начин да славиме балон за роденденски кекс со фолија, розова, 35in
Неодамнешно

Начин да славиме балон за роденденски кекс со фолија, розова, 35in

DEN 319.84

Достапно на барање

На овој начин да го прославите балонот за роденденски кекс со фолија е совршен додаток на вашата следна роденденска забава! Мерките за балони 35 "и можат да бидат исполнети со хелиум или воздух. Овој огромен балон во форма на роденденски кекс може да се користи за дар или прикачен на подарок за родендени на која било возраст. Овој балон е направен од високо квалитетни материјали што ви даваат живописен Бои и супериорно време на плови! Одлично за секоја роденденска забава; пополнете со хелиум или воздух; ја поврзува целата забава заедно.

Повеќе детали

Избор на купувачи