Паил дами маица фустан елек судес екипаж вратот кратки мини фустани ручани празници розови xxl
Неодамнешно

Паил дами маица фустан елек судес екипаж вратот кратки мини фустани ручани празници розови xxl

DEN 271.84

Достапно на барање

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : жени без ракави здолниште со здолниште околу вратот Boho passpattern Тип : Цветни печатени, loosecolor : розова, жолта, виолетова, зелена (по избор) големина : S, M, L, XL, XXL , 3xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : Полиестерско деколте : Тркалезна должина на вратот : Должина на коленото Должина : Должина на ракави : Пролет, лето -лето : Обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, свадба, коктел, кокници : 1. Пополнете го изгледот со спојката и потпетиците. 2. Womenените плус со големина на партијата за партици на деверуша со деверуша имаат цветни принт, тоа ве прави повеќе секси и шармантни.3. Супер мек материјал, допир на кожата, ве тера да се чувствувате добро.4. Погодно за најразлични прилики : случајно, секојдневно носење, активност на отворено, датуми, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Ние сме сигурни дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Содржина на пакувања : 1 x Фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски летни резервоари фустани, обичен лабав фустан за замав, празник на плажа, едноставен и модерен краток мини фустан. Материјал- 100% полиестер. Специјалниот дизајн без ракави ве прави да изгледате уникатно и шармантно во толпата . Дизајн - лето цветно печатење, обичен замав со бура, фустан од плажа, фустани за маички од кафтан. Нема сомнение дека летните месеци повикуваат на шарена, светла гардероба!. Повод - Дизајнот на природата го прави овој фустан одличен избор за секојдневно носење, средба со пријатели, активности на отворено, излегување, улично носење, датира, дома, работа, итн. , сандали, потпетици, флип -апостолки или дури и патики.

Повеќе детали

Избор на купувачи