Ком-фустанот и копчето за кардиган на Лив и Лоти Јуниорс, 2-парчиња, 2-парчиња
Неодамнешно

Ком-фустанот и копчето за кардиган на Лив и Лоти Јуниорс, 2-парчиња, 2-парчиња

DEN 3.33

Достапно на барање

Биро до денес, liv лажичка деколте; Ками фустан; деколте за лажичка; без ракави со тенки ленти. Кардиган : вграден; деколте за лажичка; Затворање на копчињата; долги ракави; Исечена должина. Нелиран. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ками фустан на јуниори и исечен кардиган од Лив и Лоти.

Повеќе детали

Избор на купувачи