иопко Фустани За Женски Женски Фустани Кратки Ракави Запознавање Плажа Обичен Лабав Фустан Секојдневни Фустани За Жени Есенски Фустани Зелена XL
Неодамнешно

иопко Фустани За Женски Женски Фустани Кратки Ракави Запознавање Плажа Обичен Лабав Фустан Секојдневни Фустани За Жени Есенски

DEN 2.00

Достапно на барање

35 "Должина : 86см/33.31" Ракав : 21cm/8.87" Рамо : 39см/15. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41. Овој добро дизајниран фустан многу убав и гламурозен, може да биде одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или токму онака како што сакате. ●Карактеристики< фустан Со Кратки ракави, завиткан тркалезен врат, а-линија, цветен дезен, летен фустан со џебови, секојдневен фустан за нишање, цветен сарафан, фустан до колена, фустан од половината на империјата.Применлива сезона : Многу погодна за пролет и лето, може да ве направи повеќе откако ќе ја облечете приликата за моден шарм : Одлична За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава, Дозволете да ги привлечете очите на луѓето Во секоја пригода Пол : Жени, тоа е најдобриот избор за девојчиња дома или на одмор.27" Рамо : 41cm/16.48" Рамо : 37см/14.14" Должина : 88cm/34. Ќе се потрудиме да ажурираме нов цветен, можете да го додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување.57 "Должина : 84см/33.16 "Ракав : 20см/7. Карактеристика : Овој Фустан е изработен од мека ткаенина, а дише и удобен, погоден за лето, со моден дизајн и стандардна дебелина ве прави попривлечни. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.96 "Должина : 85см/33.73 "Ракав : 20.65" Женски Фустанкратки Ракави Плажаприроден Лабав Фустанкарактеристики : Материјал : Полиестер, Супер Мека Ткаенина,лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ОВОЈ ФУСТАН : ПОЛИЕСТЕР, е еластичен, лесен и дише,лесната и удобна ткаенина Може Да Ве Натера Да Го Почувствувате шармот На овој фустан : Полиестер, е супер мека, удобна, лесна ткаенина ,лесната и удобна ткаенина може Да Ве Натера Да Го Почувствувате Шармот на Овој Фустан материјал : Полиестер, Совршен За Опуштено Секојдневно Носење,Лесната И Удобна Ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на овој фустан : полиестер, СЕ ЧУВСТВУВА МАЗЕН НАСПРОТИ КОЖАТА,ЛЕСНАТА и удобна ткаенина Може да направи да го почувствувате шармот на овој фустан.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Женски и ласкав фустан. Цветниот Принт е жив, но случаен. Добро за пролет, лето и есенско носење.брбрдеар Клиент за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. `+Прилика овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37. €Натпревар} летниот фустан со шема v-вратот лесно се комбинира со какви било високи потпетици, обетки, ѓердан и чанти.07" Рамо : 40cm/15.Материјал : Полиестер,Супер Мека Ткаенина, лесната и удобна ткаенина можат да направат да го почувствувате шармот на овој фустан.75 "Должина : 87cm/34.68" Рамо : 38см/14. Цветниот принт на секој фустан може да биде различен, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина. Есенски фустани за жени 2023 женски свечени фустани свечени фустани за жени женски фустани женски фустани фустани за враќање дома женски секојдневни фустани фустани за жени 2023 есенски фустани летни фустани за жени 2023 обични фустани за жени коктел фустан за жени макси фустан фустани за враќање 2023 матурски фустан мини фустан фустан со долги ракави за жени плус големина фустан обезмастено фустан макси здолниште женски фустани тексас фустан сарафани за жени фустан фустан за џемпер летен фустан здолништа за жени ленен фустан божиќни фустани за жени ленен фустан фустани за жени коктел фустан фустани за тело за жени летен фустан долги фустани за жени. ●Материјал} овие женски фустани се изработени од мек, растеглив и лесен материјал, удобен за допир и носење.брнот Нашата големина Е Азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи