Канзас Сити Ројалс „карирано повторување“ преголемо ќебе за фрлање микро Рејчел, 55 85
Неодамнешно

Канзас Сити Ројалс „карирано повторување“ преголемо ќебе за фрлање микро Рејчел, 55 85

DEN 1.33

Достапно на барање

Чувајте се топло со омилениот тим за бејзбол и официјално лиценциран MLB „Карирано повторување“ преголемото фрлање на микро Рашел од северозападната компанија. Дизајниран околу тимот на МЛБ што го сакаш или корен, ова големо меко и пријатно фрлање 55 ”x 85” има повторувачки принт на логото на вашиот тим во рамките на дизајнот на карирана во боја на тимот. Овие 100% полиестер фрлаат ќебиња се мијат машини. Покажете го омилениот тим за бејзбол со овој официјално лиценциран MLB „Карирани повторувања“ Преголемиот ќебе за фрлање Микро Рашел од северозападната компанија. Ова големо меко и пријатно фрлање 55 ”x 85” го карактеризира логото на вашиот тим во рамките на кариран дизајн. 100% полиестер. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи