Чудовиште Висока Винил Венера Слика
Неодамнешно

Чудовиште Висока Винил Венера Слика

DEN 1264.00

Достапно на барање

Од нивното деби, духовите и Манстерите На Чудовиштето Хај ги прикажуваат своите откачени чудесни недостатоци со страшен кул стил и авантури за кревање коса. Од завивањата на училиште до катакомбите подолу, Од Скарис до Прогонувачкивуд, од денот на сликата до танците, овие деца на чудовишта ги забавуваа обожавателите со нивните уникатни личности и приказни. Сега, омилени чудовиште високи ликови се достапни во фантастична форма идеален за чудовиште дисплеј! Обликувана со модерна технологија, оваа неподвижна фигура На Венера Мекфлајтрап лесно се препознава во нејзината шарена облека за печатење со потпис што обожавателите ќе ја препознаат од нејзиниот оригинален вовед. динамичната поза ја доловува нејзината единствена личност, а страшните кул детали завршуваат како нејзиното тело винова лоза истакнете Ја Нејзината Скаритност како ќерка на Растителното Чудовиште. Фатете го вашиот омилен или соберете ги сите за целосна посетеност на часот (секој продаден одделно, предмет на достапност). Боите и украсите може да варираат. Чудовиште Висока Винил Венера Слика : Возраст : 8Ј+. Сега, омилени чудовиште високи ликови се достапни во откачен прекрасен винил форма!. Оваа фигура На Венера Мекфлајтрап го носи својот шарен принт со потпис што обожавателите ќе го препознаат од нејзиниот оригинален вовед. Динамичната поза ја доловува нејзината единствена личност. Морничавите кул детали ја прават колекцијата и прикажувањето чудовиште забавно!. Земете го вашиот омилен или соберете ги сите.

Повеќе детали

Избор на купувачи