Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег
Неодамнешно

Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег

DEN 923.84

Достапно на барање

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црни акценти на облогата! Масивната ширина на опсегот од 8мм е украсена со 8 црни IP -рибечи кои не само што го подобруваат модниот прстен, туку и ги комбинираат создавајќи слоевит ефект! Не'рѓосувачки челик од сребро-тон се користеше за создавање на овој трендовски прстен бидејќи е нетоксичен и безбеден за носење на чувствителна кожа. На овој дизајн се применува мулти-финиш за да се додаде сорта во изгледот и текстурата на прстенот. И високиот полски и спротивставениот четкан финиш му дава на овој бенд висок сјај/низок сјај; Идеално за секоја обична или формална облека. Зошто да не го земете предвид овој убав, машко не'рѓосувачки челик сребрен тон и црниот акцент на акцентот како слој како внимателен подарок за семејството и пријателите! Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црна акцент на опсег; моден прстен за мажи; прстени за мажи. Уникатен заоблен опсег од не'рѓосувачки челик; Хипоалергичен накит; Идеално за оние со чувствителна кожа. Мулти-финиш; висок полски и четкан финиш; Овозможува бујно сјај и мек дифузен сјај. Слоевит опсег; дава илузија на повеќе прстени. Смели детали; 8 акценти на црна IP ритам.

Повеќе детали

Избор на купувачи