Modrn Scandinavian Link Double Door Cabine - Slate Blue
Неодамнешно

Modrn Scandinavian Link Double Door Cabine - Slate Blue

DEN 3.33

Достапно на барање

Геометриски дизајн на решетката на скандинавската врска Modrn Scandinavian Link 2 им дава на фронтовите на вратите без хардвер храбар, современ изглед. Овој кабинет е трајно изграден од инженерско дрво и заврши по ваш избор на достапни бои. Вратите се отвораат за да се открие внатрешна полица за затворено складирање и замав затворено на шарки со лесно затворање. Две отворени, фиксни полици од страната обезбедуваат простор за приказ. Исеците за управување со кабелот одржуваат сè чисто и организирано. За координиран изглед, спарете го овој кабинет со друг модерен мебел од скандинавската минимална колекција од Modrn.shelf Димензии : Фиксна полица (еа.) : 15.71 W x 15.63 in.Dubtyable Sholf : 30.34 W x 15.63d in. : 80 lbs.fixed полица (еа.) : 20 lbs. Дрвото е изработено од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучително и достапност, конзистентност и отпорност на искривување. Скандинавската минимална колекција Modrn е составена од нордискиот дизајн, ексклузивната скандинавска минимална колекција Mod RN е составена од чисти линии и неутрални завршувања за мебел и украс кои фаќаат природна светлина и донесуваат отворен концепт на кој било простор во вашиот дом. Најдобро од сè, оваа колекција е направена од врвен материјал по цени по цени што им овозможуваат на сите да имаат одличен современ стил. Парчиња мебел од цврсто дрво и природни текстури создаваат изглед што се соблечени за да ја прифатат едноставноста. Нијанси инспирирани од природата, вклучително и сиви и блуз, обезбедуваат смирувачки, удобен стил што носи широки отворени простори во затворено. Димензии : 48 W x 17d x 30h во . изграден од инженерско дрво. Изберете од достапните завршувања. 2 врати на кабинетите со 1 прилагодлива внатрешна полица. 2 фиксни, отворени полици. Вратите на кабинетот има геометриски дизајн. Лесно затворање на шарките. Прилагодливи плочки за израмнување. Управување со кабелот за управување со организација. Дел од ексклузивната скандинавска минимална колекција Modrn.

Повеќе детали

Избор на купувачи