Овошје на разбој дами без памук момче кратки гаќички корални мулти 7-л
Неодамнешно

Овошје на разбој дами без памук момче кратки гаќички корални мулти 7-л

DEN 2.00

Достапно на барање

Започнете го вашиот ден светло-очи и памук дно со овошје на новооткриените шорцеви со памучни момчиња на разбојот. Стилот што го сакате сега е помек од кога и да е и изграден за целиот ден удобност. Користевме пофино предиво за да создадеме прекрасно меко чувство што ќе ве подготви да се справите со денот. Овие момчиња шорцеви доаѓаат со издржлива, кадифен поддржан од половината, што е загарантирано да остане миење без миење по миењето, и како и секогаш, нашиот плод на панелите за разбои е бесплатно и се прави со 100% памучен лагер за крајна удобност. Момчето кратка силуета обезбедува решение за лесна облека, целосно покривање, исто така, трендовски и модерно. Овој погоден 6 пакет ќе ви помогне да се занимавате со овие основни основни гардероба. Сето ова комбинирано испорачува памучна гаќичка со најдобра вредност што можете да ја најдете! Овошје на памучни момчиња од памук за бонус 6+2 бонус пакет : Прекрасно означете бесплатно. Супер-мека, кадифен бек на половината. Никогаш не грижете се за половината без рај. Ткаенина : 100% памук. Момче шорцеви. Вредност мулти-пакет. Ткаени со пофино предиво за дополнителна мекост. Купете повеќе плод на разбојните жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи