Бебе Мали Деца Девојки Колено Високи Чорапи Лак Долги Чорапи Набраздени Чорапи Училишни Хеланки 0-И
Неодамнешно

Бебе Мали Деца Девојки Колено Високи Чорапи Лак Долги Чорапи Набраздени Чорапи Училишни Хеланки 0-И

DEN 0.67

Достапно на барање

Големина : И Препорачана Возраст : 0-1 Години Должина На Влошка : 12см/4,72" Погоден За : Големина На Новороденче : М Препорачана Возраст : 1-3 Години Должина На Влошка : 12см/4,72" Погоден За : Големина На Новороденче : Л Препорачана Возраст : 3-5 Години Должина На Влошка : 14см/5,51" Погоден За : Големина На Новороденче : XL Препорачана Возраст : 5-7 Години Должина На Влошка : 16см/6,30" Погоден За : Мало Бебе Доенчиња Мали деца девојки Чорапи Високи До колена 1 Пакет Лак Долги чорапи набраздени чорапи училишни хеланки Карактеристики : Меки : Овие Удобни Чорапи За Девојчиња Се Меки, Погодни За ситни стапала со нежна кожа нашите Лиценцирани Чорапи За Девојчиња Прават Одлични Подароци За Туширање За Бебиња, родендени, празници и многу повеќе Задолжителен Пакет Облека И За Искусни И За Прв Пат Родители Кои Сакаат Цртани Филмови, филмови и покажуваатлесна нега фрлете Ги Новите Чорапи Токму Во Машината За Перење Ден За Перење Алишта. Измијте на студ!Ребреста манжетна за издржливост и чување чорапи на забавни бои и дезени шест вредности на пакувањето во парови сезона : тип На Шема : Солиден Пол : Унисекс Прилика : абење, подарок за роденден, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Во Зима. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти.

Повеќе детали

Избор на купувачи