Инктастична Иднина Куглар Куглање Топка И Иглички Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
Неодамнешно

Инктастична Иднина Куглар Куглање Топка И Иглички Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапно на барање

Идната Кугларска Топка За Куглање И Иглички Маица за Мали Деца се веднаш до вашата уличка! Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за кугларот во вашиот живот! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Иднина Куглар Куглање Топка И Иглички Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Розова И Бела 4Т. Совршен За вашиот син или ќерка кој ужива да оди во лига ноќ!. Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за кугларот во вашиот живот!. Идната Кугларска Топка За Куглање И Иглички Маица за Мали Деца се веднаш до вашата уличка!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. активности дете новороденче дете детска спортска активност алејата ѕвезди ад предучилишна облека облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи