јадеше Облека Женска Карирана Лос Божиќна Маица Бела XL
Неодамнешно

јадеше Облека Женска Карирана Лос Божиќна Маица Бела XL

DEN 1.33

Достапно на барање

Овој забавен Божиќен резервоар е совршен за прикажување на вашето празнично расположение Овој Божиќ! Прославете Со соодветни Семејни Божиќни Пижами за семејството! Координативни големини достапни За Жени, Мажи, Момчиња И Девојчиња. Совршено за мама, тато, брат, сестра и не заборавајте за баба и дедо! Снимете ги вашите празнични фотографии во овие забавни Соодветни Божиќни кошули за 7 јаделе 9 Облека. Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Прославете Со соодветни Семејни Божиќни Пижами за семејството! Координативни големини достапни За Жени, Мажи, Момчиња И Девојчиња. Направете ги вашите празнични фотографии во овие забавни Соодветни Божиќни кошули за 7 јаделе 9 Облека. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Не заборавајте да земете соодветна облека за мама, тато, брат, сестра и не заборавајте за баба и дедо!. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA.

Повеќе детали

Избор на купувачи