Инктастична Божиќна Мрзливост, Мрзливост Со Бонбони Трска, Подарок За Имела Мало Момче Или Маица За Девојче
Неодамнешно

Инктастична Божиќна Мрзливост, Мрзливост Со Бонбони Трска, Подарок За Имела Мало Момче Или Маица За Девојче

DEN 239.84

Достапно на барање

Оваа слика се одликува со симпатична Мала Божиќна Мрзливост (мрзлива мрзливост, бавна мрзливост, мрзливост за бебиња, цртана мрзливост). Мрзливоста е во кафеава боја, тој стои на сина бонбони трска со имела. Одличен подарок за каваи, зима, празници, Божиќ, новогодишни љубовници и многу повеќе! Инктастична Божиќна Мрзливост, Мрзливост Со Бонбони Трска, Маица Со Кратки Ракави Унисекс Розова 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. бебе животни каваи малку нова година божиќ шапка зима среќен празник црвена зелена сина подарок дете предучилишна детска облека облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи