Оние За Бебиња Момчиња Лак Долги Ракави Аутси Боди Банкет Свадба Комбинезон Облека За 9 Месеци
Неодамнешно

Оние За Бебиња Момчиња Лак Долги Ракави Аутси Боди Банкет Свадба Комбинезон Облека За 9 Месеци

DEN 1.00

Достапно на барање

Пол : Бебе момчиња. Сезона : Пролет, aut, зима. Дизајн : облека, Долг ракав, лак, толку слатки, еластични шорцеви за половината, дизајнот на долното копче на оваа облека за бебиња лесно се менува пелени. Симпатична летна облека за бебе под клима уред . Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, фотографии, празнично спиење или игра и така натаму, избор за вашето бебе. Вклучете : бебешко. Големина шема : . Големина : 59 Биста : 50см/19,69" Рамо : 20см/7,87" Должина : 49см/19,29" Препорачана возраст : 0-3 Месециголемина : 66 биста : 52см/20,47" Рамо : 21см/8,27" Должина : 53см/20,87" Препорачана возраст : 3-6 Месециголемина : 73 Биста : 54см/21,26" рамо : 22см/8,66" должина : 58см/22,83" препорачана возраст : 6-9 месециголемина : 80 биста : 56см/22,05" Рамо : 23см/9,06" должина : 63,5 см/25,00" препорачана возраст : 9-12 месеци бебе момчиња едно-парчиња детско момче облека бебе ромпери Момче Единици За Бебе Момче Долги ракави новороденче. боди бебе момче бебе момче облека новороденче за момче Боди Момче качување облека. Новороденче Новороденче Девојче Боди Ромпер Комбинезон Облека Облека. Направено со супер мека ткаенина што дише, која е лесна за нега и нежна за кожата на вашето дете. Добро е да се носат за играње дома, извршување на задачи со родителите, во дневен престој или училиште!.

Повеќе детали

Избор на купувачи