Crocowalk Унисекс-Детска Куќа Чевли Цртан Филм Топли Влечки Затворени Плишани Плишани Влечки Пријатна Мемориска Пена Чизми Девојки Момчиња Лесни Рамни Чевли Овошје Те
Неодамнешно

Crocowalk Унисекс-Детска Куќа Чевли Цртан Филм Топли Влечки Затворени Плишани Плишани Влечки Пријатна Мемориска Пена Чизми Девојки

DEN 0.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Девојчиња, Деца,Унисекс-Детски Стил : Топли Влечки, Кадифени Влечки, Чевли За Спална Соба, Зимски Топли Чевли Тип На Шема : Боја На Цртан Филм : Сива, Кафе, Розова, Темно Розова, Зелена, Жолта (По Избор)Големина : САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 5.5-6, САД 7-7.5, САД 8,5-9, Сад 9,5-10, Сад 10,5-11 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Мек Материјал За Плишан Ѓон : Тип На Трпхел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : ПРОЛЕТ, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : КАДИФЕНИ ВЛЕЧКИ СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ЗА ДЕВОЈКИ КОИ НОСАТ КУЌА, ДНЕВНА СОБА, ХОТЕЛ, ДВОР, ГРАДИНА И ОТВОРЕНО ИТН.Карактеристики : 1.Плишаните влечки со топла влошка од мемориска пена се многу меки и удобни. 2.Детските нејасни домашни влечки се изработени од нелизгачки ѓон и меки тпр материјали. текстурата отпорна на лизгање на дното ви дава безбедна и сигурна основа и спречува гребење на подот.3.Удобни и слатки влечки за дете со велур што дише памучна горна и мека кадифена постава спречува испотено чувство и ви дава топло и пријатно во зима. 4.Топол избор за подарок : мемори пена девојки куќни влечки погодни за внатрешна и надворешна употреба.Содржина на пакетот : 1 Пар Детски Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Горен Дел Што Дише : горниот изработен од пријатна памучна крпа, нема мириси. Овие влечки се совршено нејасни и меки, ги тераат вашите деца да не сакаат да го соблечат откако ќе го облечат, да ги одржуваат нозете на детето топли и удобни цела зима. Нелизгачки Ѓон : овие детски влечки се чувствуваат меки на допир со податливо, но цврсто дно НА ТПР. Дното има прилично зафат, што е одлично за вашите деца што трчаат наоколу. Овие влечки работат одлично за одење по сите видови површини, тепих до тврдо дрво. Поставата погодна за кожата : внатрешната обвивка е прилично мека и пријателска за кожата. Може цврсто да ги завитка нозете на вашето дете. Загрејте ги нозете на вашето дете во студената зима. Дизајн На лизгање : затворањето Со лизгање со јака што се протега овозможува ги прави влечките лесни за ставање и полетување, исто така не е лесно да паднат. Дизајнот со кружни прсти обезбедува просторија за истегнување, која ги одржува стапалата на детето максимално удобни. Вашите деца мора да ги сакаат овие слатки влечки!. Одлични Подароци : Почестете ги На нивниот Роденден, Велигден, Божиќ, Дипломирање или Ноќта на Вештерките со забавни, слатки, цртани влечки. Совршен за секојдневно носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи