Атлетски дела момчиња чорапи за глуждот, 11-пакувања, големини С-л
Неодамнешно

Атлетски дела момчиња чорапи за глуждот, 11-пакувања, големини С-л

DEN 1.67

Достапно на барање

Момчињата можат да бидат груби на облека, но овој пакет на атлетски работи чорап на глуждот е подготвен за предизвикот. Изработена во мека мешавина од полиестер со засилени потпетици и кревети за пети за додавање на влечење и издржливост и влага за да им помогне да ги задржи нозете ладни и суви. Задржете ја својата гардероба со оваа популарна силуета за чорапи за обувки што можат да ги исполнат неговите дневни барања. Материјал : 97% полиестер /3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 11 пара чорапи. Големина : Големина на чорап S-l. Карактеристики : засилени потпетици и прсти; Карактеристики на влага; Вклучува разновидни бои. Чорапи на глуждот за момчиња од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи