Визари Детска каталина помлада фирма земја на отворено фудбалски чевли за момчиња и девојчиња- Кралски вар од портокал
Неодамнешно

Визари Детска каталина помлада фирма земја на отворено фудбалски чевли за момчиња и девојчиња- Кралски вар од портокал

DEN 3.33

Достапно на барање

Фудбалските чевли на Визари Каталина rуниор ФГ Фудбал ги носат најдобрите во вас, без разлика дали сте почетник или експерт. Фудбалерите на Фудбал Визари се прецизно дизајнирани за да имате незаборавно искуство. Тие ви помагаат да го почитувате вашиот сет за вештина и се специјално дизајнирани да го направат вашето искуство незаборавно. Трајни врежани синтетички горе во неколку бои. Силен и издржлив. Анти-лента за постава. Outsole : Две бои обликувана гума за стабилност и максимална влечење. Идеално за цврсти/тврди површини за играње. Нашите фудбалски спојки даваат најдобри резултати во вашата фудбалска игра, без разлика дали играте на полињата, во вашиот двор или на кое било друго место. Совршен за момчиња и девојчиња со големини од 8 дете до големо дете големина 81 100% синтетичка. Полиуретан ѓон. Горна : врежана синтетичка горна. Силен и издржлив со постава против струја. Подготвена потпетица и јака постава за удобност. Outsole : Две бои обликувана гума за стабилност и максимална влечење . јака на глуждот за додадена поддршка и заштита. Рефлексивни детали за дополнителна видливост во услови на слаба осветленост.

Повеќе детали

Избор на купувачи