Скоби Доо Момци со долги ракави и графички маици со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4-18
Неодамнешно

Скоби Доо Момци со долги ракави и графички маици со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 2.67

Достапно на барање

Маиците со долги ракави и кратки ракави на момчето на момчето се совршени за секој фан на иконскиот Scooby Doo. Овие удобни маици прават одличен подарок за секое дете. Тие ќе ги сакаат овие теми многу, тие никогаш нема да ги соблечат овие. Официјално лиценцирани маици на Скуби Доо. 2 пакувања. Маици на Скуби Доо. 100% памук. Машина за перење. Ворнер браќа, сите права се задржани.

Повеќе детали

Избор на купувачи