Седум Oaks Момци за момчиња со кратки ракави Графичка маица 2-пакет, големини 4-16
Неодамнешно

Седум Oaks Момци за момчиња со кратки ракави Графичка маица 2-пакет, големини 4-16

DEN 2.33

Достапно на барање

Забавно за следните сезони, овие овие графички тимови се негови омилени од каде и да се ладат графички отпечатоци и меко чувство. 2-пакет вклучува : две графички тимови. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица 2-пакет за момчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи