Чудо на нација Краток ракав Обична графичка маица, пакет
Неодамнешно

Чудо на нација Краток ракав Обична графичка маица, пакет

DEN 163.20

Достапно на барање

Со нивните карактеристични и шарени графики, овие момчиња се прашуваат графички мачки на кратки ракави на нација со 3 пакети нема да разочараат и ќе го задржат вашето дете да изгледа кул и трендовски. Овие графички маички направени од мека и дишечка мешавина од памук/поли ткаенина сега содржат рецелиран полиестер направен од целосно рециклирани извори, што ги прави 100% еколошки. Вашето дете ќе биде удобно, без разлика дали трчате низ игралиштето, удирајќи во скејтборд парк, дружење со пријателите или се справува со најновата видео игра. Овие графички маици имаат директно hemline, и јака на вратот на екипажот. Овој пакет со 3 пакувања е достапен исклучиво на Интернет, и е голема вредност да бидете сигурни дека имате дополнителни кошули корисни; На крајот на краиштата, момчињата ќе бидат момчиња. Вашето дете ќе ги сака овие момчиња чуда на нација со кратки ракави графички пакети со 3 пакувања. Ексклузивен пакет со 3 пакувања. 60% памук/ 40% рециклиран полиестер. Опуштено вклопување. Јака на вратот на екипажот. Кратки ракави. Големини 4/5-18 H. Достапно во големини на хаски. Достапно во разновидни комбинации за боја и дизајн. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи