Гаранималс бебе и дете момче кратко ракав маица во боја, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Гаранималс бебе и дете момче кратко ракав маица во боја, големини 12м-5Т

DEN 223.84

Достапно на барање

Спортскиот стил е сè со маицата со кратки ракави на Гаранималс. Варситните ленти на ракавите и моделот на блокирана боја му даваат стил на издвојување на оваа класична мета. Лесен производител на облека, само спарете го со шорцеви или фармерки и тој е подготвен за ништо. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки со варсити ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Модел на блокирање во боја. Кратка маица за кратки ракави за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи