Сет за тесни ленти за тесни ленти за облека за тесни ленти
Неодамнешно

Сет за тесни ленти за тесни ленти за облека за тесни ленти

DEN 0.33

Достапно на барање

Тесните ленти ја зголемуваат секоја облека за софистициран стил на празник за да го направат вашето момче најдобро облечен човек на следното семејно обединување, роденденска забава или друга посебна пригода. Оваа облека со четири дела на момчињата поставена од Georgeорџ го прави токму ова, обезбедувајќи целосен изглед со црн тесен елек за пинстрип, црни панталони, кошула со бел фустан на Арктикот и врзана за клип-карид. Овој комплетен сет е машински миење и достапен, што го прави додаток без проблеми во гардеробата на кое било момче. Плус, пантолоните имаат целосна еластична лента за половината за лесна удобност. Тесен лента за тесни ленти на Georgeорџ Бојс, специјален прилика облечен во облека : Кошула : 55% памук, 45% полиестер. Вест : 95% полиестер, 5% рајон. Панталони, вратоврска : 100% полиестер. Комплет со четири парчиња. Кошула : Предно затворање на предниот дел на копчето. Долги ракави . Јака од преклопување. Вест : Тесна шема на пинстрип од предната страна. Затворање на предниот дел на копчето. Без ракави. Панталони : Повлечен стил со покриена еластична лента за половината. Цела должина. Координирање на вратоврска за клирени клипови. Достапно во Арктикот Бело. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото, да се отстрани навремено, железото на најниско поставување колку што е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи