Потпис од Леви Штраус и Ко Бојс Деним Кратко, големини 4-18
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко Бојс Деним Кратко, големини 4-18

DEN 287.68

Достапно на барање

Потпис од Леви Штраус и Ко Бојс Деним Краток 87% памук, 12% полиестер, 1% еластан. На половината/пораст. Стандарден/редовен. Тексас. Потписот од кратки шорцеви на Леви Штраус и Ко Бојс нуди забавно, свежо преземање на обичен, топло време класик. Тие седат на половината и имаат тенок вклопување низ седиштето и надолу кон искривениот полите. Мекиот, флексибилен тексас се протега и се движи со него, без разлика каде оди или што станува. Скриената прилагодлива лента за половината го прави прилагодувањето на вклопувањето.

Повеќе детали

Избор на купувачи