Бебе дете момче Jerseyерси ги прислушува шорцевите за цртање
Неодамнешно

Бебе дете момче Jerseyерси ги прислушува шорцевите за цртање

DEN 230.24

Достапно на барање

Купете ја оваа колекција облека за мали деца од garanimals, достапна во големини од 2 до 5t. Облеката за гаранимали е дизајнирана со удобност и стил на вашето дете. Овие Garanimals бебешки дете од малечки мачки, кои се прислушуваат шорцеви за цртање, се прикажани на странични страни и се направени од мешавина од памук и полиестер, така што е мека на кожата. Другите карактеристики на овие шорцеви вклучуваат половината за влечење што може да ги прилагоди според неговиот избор. Ова парче е исто така достапно во најразлични бои за избор, нудејќи свет на можности за бесконечен стил. Без оглед на тоа што печатење или боја ќе изберете, вашето малечко е сигурно да изгледа и да се чувствува одлично во овие забавни гаранимали за бебиња за бебиња за бебиња, мачки од шорцеви за цртање. Jerseyерси за бебиња за бебиња на Гаранималс, ги привлече шорцевите за цртање : 60% памук, 40% полиестер. Снимен. Шорцеви. Ткаенина од Jerseyерси. Влечење на половината. Лесен. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Повеќе детали

Избор на купувачи