Деца од момчиња од Гаранималс ткаени свинско исецка шорцеви, големини 4-10
Неодамнешно

Деца од момчиња од Гаранималс ткаени свинско исецка шорцеви, големини 4-10

DEN 319.52

Достапно на барање

Лесно повлекување на ткаени шорцеви од garanimals доаѓаат со мал џеб за грб и удобно вклопување за совршен стил на одење. Врвот со симпатична графичка мета и голема скрипција за совршен изглед! Повлечен стил. Еластична лента за половината со цртеж за дополнителна удобност. Сите печатени или цврсти бои. Џеб на грб. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранимали шорцеви за девојчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи