Обични рамни предни шорцеви
Неодамнешно

Обични рамни предни шорцеви

DEN 3.33

Достапно на барање

Чувајте го вашето момче удобно цел ден во овие обични шорцеви од Wonder Nation. Направено од 98% памучна двојка со навестување на спандекс за истегнување, овие шорцеви имаат обичен вклопување и рамен фронт за елегантна и убава силуета. Делумната еластична лента за половината, предниот дел од копчето и патент, ги одржуваат шорцевите на место, додека четири пригодни џебови (два предни, два назад) се држат до сите работи што ги наоѓа на неговите авантури. Овие момчиња од типици се достапни во разновидни стилови за да ја надополнат неговата обична гардероба со топло време. Обични рамни предни шорцеви на чудо нации на момчињата : 98% памук, 2% спандекс. Шорцеви. Проширете ја измислицата. Обично вклопување. Рамен фронт. Делумна еластична лента за половината со копче пред и патент. Две предни џебови. Вратете ги џебовите. Јамки на појас. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Повеќе детали

Избор на купувачи