Половината Синџир Жени Метал Половината Јаже Секојдневен Фустан Половината Појас Додаток За Дами
Неодамнешно

Половината Синџир Жени Метал Половината Јаже Секојдневен Фустан Половината Појас Додаток За Дами

DEN 2.00

Достапно на барање

Карактеристики : . Овој ланец на половината со сложени дезени е совршен додаток за подигнување на секоја облека. Изработен од квалитетен легиран материјал, овој ланец на половината е издржлив и долготраен. Жените кои сакаат да додаваат ќе го ценат уникатниот дизајн на овој ланец на половината. Без разлика дали се носи со фустан или фармерки, овој синџир на половината додава допири на елегантна и софистицираност на секој изглед. Прилагодливата должина на ланецот го олеснува наоѓањето на совршено вклопување за сите типови на тело. . Спецификации : . Материјал : Легура. Должина : Прибл. 108см/ 42.51 во. Боја : Сребрена. Забелешка : . 1 : ве Молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2 : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1 парчиња Метален Ланец На Половината Овој ланец на половината со сложени дезени е совршен додаток за подигнување на секоја облека. Изработен од квалитетен легиран материјал, овој ланец на половината е издржлив и долготраен. Жените кои сакаат да додаваат ќе го ценат уникатниот дизајн на овој ланец на половината. Без разлика дали се носи со фустан или фармерки, овој синџир на половината додава допири на елегантна и софистицираност на секој изглед. Прилагодливата должина на ланецот го олеснува наоѓањето на совршено вклопување за сите типови на тело.

Повеќе детали

Избор на купувачи