Fcphome Жените Гроздобер Накит Подароци Лотус Жаба Панк Кристал Вметнете Шупливи Прстен Со Денот На Вљубените Гламурозна Накит Подароци Облека Додатоци-Антички SilverUS
Неодамнешно

Fcphome Жените Гроздобер Накит Подароци Лотус Жаба Панк Кристал Вметнете Шупливи Прстен Со Денот На Вљубените Гламурозна Накит

DEN 4000.00

Достапно на барање

Спецификации : Креативен И гроздобер прстен, ве украсува различни и посебни. Дизајниран со инкрустирана жаба од лотос и кристал, одличен за прикажување на вашата личност. Тип : Прстен Пол : Женски Стил : Гроздобер, Панк Материјал : Бакар, Количина На Кристал : 1 Еез Прилики : Секојдневен Живот, Панк, Клуб, Шопинг итн Карактеристики : Женски Накит, Инкрустиран Кристал, Подарок Со Големина 6 (Диа) : 16,4 мм/0,65" (Прибл.) Големина НА САД 7( Диа) : 17,3 мм/0,68 " (Прибл.) Големина НА САД 8( Диа) : 18,1 мм/0,71 " (Прибл.) Големина НА САД 9( Диа) : 18,9 мм/0,74 " (Прибл.) Големина НА САД 10( Диа) : 19,7 мм/0,78 " (Прибл.) Забелешка : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Вклучен пакет : 1 Х Прстен Изработен од висококвалитетен метал, цврст и стилски избор на прстен, е добар избор за вашето секојдневно носење и декорација. Креативен и гроздобер прстен, ве украсува различни и посебни. Дизајниран со инкрустирана жаба од лотос и кристал, одличен за прикажување на вашата личност.

Повеќе детали

Избор на купувачи