Листови Лепило Етикета Табла Налепница Етикети Кујна Зачини Шише Налепници
Неодамнешно

Листови Лепило Етикета Табла Налепница Етикети Кујна Зачини Шише Налепници

DEN 169.44

Достапно на барање

Описr. r. Овие предмети се изработени од леплив материјал за налепници, можете да напишете некој збор на нив, за да можете лесно да го најдете она што го сакате, привлечната боја ги прави лесни за обележување или истакнување важни информации. Погоден за обележување фрижидер, шише, книга, итн.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : пвц лепило налепница.р. - Големина : Околу 3 х 3 х 0,1 см.р. - Изработени од материјал, тие се издржливи . р. - можете да го залепите на кујнски шишиња и лименки . р. - тоа е водоотпорен дизајн, лесен за чистење.р. - Голема количина за ваш избор.р. - лесно е да се откине оваа етикета на налепницата.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 10 х листови на етикетата. Направени од материјал, тие се издржливи. Можете да го залепите на кујнски шишиња и лименки. Тоа е водоотпорен дизајн, лесен за чистење. Голема количина за ваш избор. Лесно е да ја откинете оваа етикета на налепницата.

Повеќе детали

Избор на купувачи