Притиснете На Ноктите Печатење Од Крава Преса За Носење На Совети За Нокти Бадем Вештачки Целосен Капак Стилето Лажен Маникир Уметност
Неодамнешно

Притиснете На Ноктите Печатење Од Крава Преса За Носење На Совети За Нокти Бадем Вештачки Целосен Капак Стилето Лажен Маникир

DEN 0.67

Достапно на барање

Карактеристики : . 24 парчиња/кутија, 12типови Бадеми Лажни Совети за Нокти специјално дизајнирани за женски нокти. Водоотпорен и издржлив, здрав и безбеден, без иритирачки мирис. Брзо за носење,со лепак, лесен за нанесување нокти, лесен за учење и ракување. Може повторно да се користи без оштетување на површината на ноктите. Крава Печатење, Нагласи бела рака, бојата е полна, светла и долготрајна. Пакетот Вклучува : . 24 парчиња/постави Притиснете На Ноктите Во собата. Спецификации : . Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Големина : 12х7х1, 3см/4, 72х2, 76х0, 51ин . Боја : Црна Бела Крава Печатење. забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 24 парчиња/кутија, 12типови Бадеми Лажни Совети за Нокти специјално дизајнирани за женски нокти. Водоотпорен и издржлив, здрав и безбеден, без иритирачки мирис. Брзо за носење,со лепак, лесен за нанесување нокти, лесен за учење и ракување. Може повторно да се користи без оштетување на површината на ноктите. Крава Печатење, Нагласи бела рака, бојата е полна, светла и долготрајна.

Повеќе детали

Избор на купувачи