Клиренс Додатоци За Нокти, Декорација На Цвеќиња Од Камелија, Монистра, Подароци За Декорација На Нокти
Неодамнешно

Клиренс Додатоци За Нокти, Декорација На Цвеќиња Од Камелија, Монистра, Подароци За Декорација На Нокти

DEN 2.67

Достапно на барање

Додатоци За нокти, Декорација На Цвеќиња Од Камелија, Монистра, Декорација На Ноктикарактеристики : постојат камелии, бисери и украси со различни големини. Обезбедува доволно количество и повеќе избор на облици за вашата секојдневна работа, излегување или други украсни цели.Изберете различни форми, изберете го вашиот омилен накит од монистра за нокти и САМОСТОЈНИ маникир по своја волја.Оваа мушка на врвот на прстот ќе додаде сјај и шарм на вашиот занает. Издржлив и сигурен.Овој производ е многу погоден ЗА 3Д маникир, рамни маникир, уметност и ракотворби, самостојно производство на едно парче, проекти за ракотворби, ноќен живот, облека, венчаници, книги, бележници, новогодишни украси, пакување подароци, украси, керамика, честитки, постери, лица, нокти, компјутери, телефонски школки, покани и многу повеќе.Име на производ : додатоци за Нокти, декорација на цвеќе од камелија, монистра, декорација на ноктиматеријал : Содржина На Пакување Со Смола : 1x Подобрувања На Ноктите ● безбедносни стандарди q : Нашите производи ги исполнуваат безбедносните стандарди. Ја разгледуваме безбедноста на вашата употреба од материјалот и начинот на употреба за да обезбедиме удобност при користењето на производот!. ●Совршен подарок} : производите се посветени на создавање добри производи што можат да им служат на човечките суштества. Нашата цел е да се надеваме дека производите можат да донесат поголема погодност за човечките суштества, за луѓето да можат да уживаат во забавата на животот, за да може да биде совршен подарок. Дајте им го на вашите најблиски и споделете ги изненадувањата во заедничкиот живот!. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Повеќе детали

Избор на купувачи