Powershot® Тежок Челик 9 16 Бред Нокти-1, пакет
Неодамнешно

Powershot® Тежок Челик 9 16 Бред Нокти-1, пакет

DEN 3.33

Достапно на барање

Кога е време повторно да го наполните пиштолот за нокти, посегнете По Силата Застрелан Тешки Бред Нокти. Овие висококвалитетни нокти се мерат по 9/16 инчи (14 мм) и се идеална алатка за употреба при обликување на облоги, облоги, рамки за слики, работа на моделот и секоја завршна апликација за заковување. Без разлика дали сте искусен професионалец ИЛИ сам шампион, Силата Застрелан Тешки Бред Ноктите ќе ви помогнат да му дадете професионален изглед на вашиот проект. Ноктите се компатибилни со широк спектар на пиштоли за нокти, вклучувајќи и Некои Моќни Шут, Моќ Застрелан Про/Кобра, Црна И Декер, Стрелка, Занаетчија, стенли и мастеркрафт модели. Идеален за употреба при обликување на облоги, облоги, рамки за слики, работа на моделот и секоја завршна апликација за заковување. 9/16 инчи (14 мм). 1.600 брои. Компатибилен со модели, вклучувајќи : Моќ Шут 5700, 5800, 8000, 9000, Моќ Шут Про/Кобра 8000, 9600, 9100, 9500, Црна И Декер 5700, и многу повеќе. Идеален за употреба при обликување на облоги, облоги, рамки за слики, работа на моделот и секоја завршна апликација за заковување. Издржлива И Долготрајна Челична Конструкција. Совршен и ЗА самостојни проекти и за професионалци. Тешки бред Нокти.

Повеќе детали

Избор на купувачи