7-Парче Бакелит Нерѓосувачки Челик Нож Сечење Месо Во собата Со Стек Ножеви И Готвач нож
Неодамнешно

7-Парче Бакелит Нерѓосувачки Челик Нож Сечење Месо Во собата Со Стек Ножеви И Готвач нож

DEN 399.84

Достапно на барање

7-Парче Бакелит 18/0 Нож За Сечење Месо Од Нерѓосувачки Челик Со 6 Ножеви За Стек И 1 Нож За Готвач Еден и готово - овој комплет е се што ви треба за одлична ноќ на забава каде стекот е главната атракција. Со 6 ножеви за стек и 1 готвачки нож, иновативниот симетричен дизајн создава сечила со две острици на кои никогаш не им треба острење. Сечилата се ал.

Повеќе детали

Избор на купувачи