Глорија Вандербилт сребрен тон со цвет обетка обетка
Неодамнешно

Глорија Вандербилт сребрен тон со цвет обетка обетка

DEN 175.84

Достапно на барање

Gloria Vanderbilt Welver Silver Tone White Clower обетки. Пост-назад обетка. Обетката со цвеќиња е со дијаметар од 0,8in. Моден накит што може да го носат возрасните. Одлично за секојдневно носење. Глорија Вандербилт сребрен тон обетка за обетки.

Повеќе детали

Избор на купувачи