Дами Мода Едноставни Обетки Од Сончоглед Сребрена Игла Шупливи ЦЗ Цветни Обетки
Неодамнешно

Дами Мода Едноставни Обетки Од Сончоглед Сребрена Игла Шупливи ЦЗ Цветни Обетки

DEN 3.00

Достапно на барање

Материјал : Легура. Стил : Женски. процес : галванизација. Производите вклучуваат : . 1 пар обетки Нашите Занаетчии Создаваат Одлично Искуство За Носење Кое Е Исто Толку Лично Колку што е Прекрасно и Елегантно. Никој Нема Да Го Пропушти И Ќе Добиете Многу Комплименти. Ригорозни Тестирани На Кожата и неалергенски, Овие Едноставни Обетки Се Погодни за Чувствителни Уши. Идеален Накит За Девојки, Тинејџери И Жени Од Сите Возрасти!. ЛЕСЕН и УДОБЕН - Главно Изработен Од Легура со Високо Полиран Финиш, Што го Прави Лесен и Издржлив, Не Е Лесно Да Се Избледи, Идеално Покажувајќи Ја Стилската и Уникатна Функција на Обетките. Уникатните Дизајни Можат да го Нагласат Вашиот Изглед и Да Го Привлечат Вниманието на Сите. Само Покажете Свој Стил И Ве Прават, Погодни За Сите Возрасти. Подарок За Себе, Сопруга, Девојка, Мајка, Ќерка, Сестра, Пријател За Денот на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Роденден, Забава, Денот на Мајката, Денот на Вљубените или Кој Било Друг Подарок Што Сакате да Го Запомните.

Повеќе детали

Избор на купувачи