Унион Џек Уво Обетки ОБЕТКИ Велика Британија Знаме Англија Тркалезни Мажи Столпчиња Подарок Жени P0B1
Неодамнешно

Унион Џек Уво Обетки ОБЕТКИ Велика Британија Знаме Англија Тркалезни Мажи Столпчиња Подарок Жени P0B1

DEN 2.67

Достапно на барање

Опишете : Материјал : Епоксизирајте : 8мм/0,31 инчи, 10мм/0,39 инчи слика : боја како што е прикажанокарактеристика : Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и сјајни.Убаво дизајнирани обетки со Унија Џек шема.Ова е најдобриот подарок за соучениците, семејството и пријателите.За што сеуште се двоумите..забелешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, а вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата подолу.2. Ако ви е тешко да ја изберете големината, можете да ме контактирате во секое време. Ќе ви дадеме неколку предлози, но само за ваша референца.4. Можеме да прифатиме нарачки на мешани предмети, бои и големини. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Производите вклучуваат : 1 пар обетки Вестидо де деспенса де платино бланко : експрес ту патриотизам конвестос арет ен форма Де Унион Јаскек пара ањадир ун ањо де вибрационес де платино. Регало ексквизито : он гран регало пара мујерес и нињас. Перфекто пара нови, мадрес, херманас, хиџас и амигос енвел дија Де Сан Валентин, Accон Де Грасиас, Навидад, кумплеањос, аниверсарио и отрос фестивали. Материјал : пендиентес артесаналес хехос де ванилос де алеасион делта калидад. Без токсико, сегуро де левар, лигеро, фасил де понер и квитар, ел усова ларго плазо но аументара ла каргавен лас орејас. Тамањо : 8/10 мм, ел тамањо перфекто и ел боја класико хацен квестос арет шон атемпоралес. Amplias ocasiones : es muy adecuado para selvaciones de Ano Nuevo aleman de la reina, y también adecuado para noches de fiestas de maskaras, fiestas, итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи