Блути Женски Обетки Едноставен Фустан Легура Канцеларија Дама Овален Тип Обетки Од Легура На Обрач Секојдневно Носење
Неодамнешно

Блути Женски Обетки Едноставен Фустан Легура Канцеларија Дама Овален Тип Обетки Од Легура На Обрач Секојдневно Носење

DEN 1.00

Достапно на барање

Опис : Овој пар обетки е многу извонреден и убав. Со едноставен моден дизајн од овален тип, тој е уникатен, привлечен и лесен за совпаѓање за шик изглед.Одликувајќи се со компактен и лесен дизајн, обетката со обетка со обрач е удобна за носење и нема да ви наштети на увото. И тоа е мазно и лесно за носење.Изработени од материјал од премиум легура, обетките со обетка се здравствени, мазни, неизбледени и удобни за носење.Постојат 2 бои за да choose.It е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка и пријатели На Денот На Вљубените, денот на годишнината, роденденот, Денот на Мајките, Божиќ.Име на ставка : Женски Обеткиматеријал : Легигендар : Женски Стил : Елегантни Прилики : Секојдневен Живот, Шопинг, Запознавање, Забава итн карактеристики : Овален Тип, Целосно совпаѓање, Едноставни, Извонредни Детали, Детали За Големината на Подарокот : 4,7 см х 3,3 см х 1см/1,85 "х 1,3" х 0,39 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Женски Обетки Овој пар обетки е многу извонреден и убав. Со едноставен моден дизајн од овален тип, тој е уникатен, привлечен и лесен за совпаѓање за шик изглед. Одликувајќи се со компактен и лесен дизајн, обетката со обетка со обрач е удобна за носење и нема да ви наштети на увото. И тоа е мазно и лесно за носење. Изработени од материјал од премиум легура, обетките со обетка се здравствени, мазни, неизбледени и удобни за носење. Постојат 2 бои за избор. Тоа е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка и пријатели На Денот на Вљубените, денот на годишнината, роденденот, Денот на Мајките, Божиќ.

Повеќе детали

Избор на купувачи