Небраска миленичиња фустан сив тип - среден
Неодамнешно

Небраска миленичиња фустан сив тип - среден

DEN 479.84

Достапно на барање

Облечете го кученцето нагоре во симпатична фустан од сиво кучиња и оставете ги да ја покажат својата модерна страна. Дизајнирано со розово триметно здолниште- и официјално тимско лого- тие ќе имаат повеќе замав од повеќето навивачи на трибините. Удобниот полиестер и памучен материјал ќе го израдува вашето кученце. Мал : 12 "врат, 20 " градите, должина 11 ". Средна : 14 " врат, 24 "градите, должина 15 ". Голем : 16 "врат, 27 " градите, 18 "должина. X-large : вратот 18 ", градите 32 ", должина 21 ". Карактеристики Секоја принцеза заслужува фустан . Тимско лого и акцент на розов лак на задниот дел. Лесно е да се повлече или исклучи вашето домашно милениче. Направено од 80 проценти полиестер и 20 проценти памук. Име на тимот - Небраска У на. Големина - средна. - SKU : LERP19238.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Јака Бела 10
Неодамнешно
Јака Бела 10
Достапно на барање
DEN 799.84
Пофалбата: