Појас Гаќи За Контрола На Висок Струк За Жени Кревач На Задник Стомак За Слабеење Обликувач На Тело Долна Облека Тренер За Половината Беж Л
Неодамнешно

Појас Гаќи За Контрола На Висок Струк За Жени Кревач На Задник Стомак За Слабеење Обликувач На Тело Долна Облека Тренер За Половината

DEN 223.04

Достапно на барање

краток опис не е достапен Материјал : Полиестер+Спандекс, 100% Памучно Меѓуножје. Висок струк, целосна контрола на половината и беспрекорна. Затворање на кука и патент, поцврста контрола. Надвор е многу мазна ткаенина. Мултифункционална Контролна Облека : гаќичките за контрола на стомакот можат да го израмнат стомакот, да го намалат половината, да го поддржат грбот, постпарталното закрепнување, да го подобрат држењето на телото, ви помага веднаш да изградите прилично мал струк и да го подигнете задникот. Удобно Дише И Отпорно На Бактерии - висококвалитетна ткаенина дише и доволно удобна за да се носи во текот на целиот ден, удобност без пот, отпорна на бактерии, отстранувајќи ја влагата. Носење прилики : можете да го носите секој ден во секоја сезона или да одите во специјални прилики како свадба, забава, матурска, клуб, фестивал, настани, ноќно излегување итн. Совршено за да ја покажете фигурата на песочен часовник под откриен фустан, но никој нема да знае дека ја носите.

Повеќе детали

Избор на купувачи